Slide background

Chinook 1

Vezmite so sebou svoje deti kamkoľvek. Svoje deti bezpochyby milujete. S malými deťmi  môže byt ale ťažké žiť aktívne. Bez ohľadu na to, ako tvrdo chcete športovať, musia byť deti neustále v bezpečí a musí byť o ne postarané.

Svoje záľuby ale s vašimi deťmi môžete zdieľať vďaka  produktom Thule, ktoré vám pomôžu si užívať čo najaktívnejší život a pritom deti bezpečne, jednoducho a štýlovo prevážať.

Chariot THULE Chinook je novinkou roku 2013 z rad y Urban.  Je to úplne nový cyklovozík, ktorý je viac kočík, ako cyklovozík. Nakoľko predošlým modelom Chariotu bola vyčítaná absencia ležiacej polohy pre dieťa, v Thule na tom popracovali a vyvinuli patentovaný spôsob sklápania zadnej steny vozíka do ležiacej polohy. Ďalšou novinkou je dômysené predné koliesko, ktoré je možné zaaretovať v priamej polohe pre behanie, nechať ho otočné, alebo ho sklopiť pod vozík pri jazde na bicykli. Taktiež je ho možné úplne demontovať, čo je vhodné pre jazdu v teréne.

Chinooky sa vyrábaju v troch farbách, modrá, oranžová, čierna,  v jednomiestnej a dvojmiestnej verzii.

Ako firma s vedúcim postavením na trhu v Európe a Severnej Amerike je Chariot viac ako 20 rokov zárukou najvyšších nárokov na kvalitu, bezpečnosť, funkčnosť a inováciu. Objavte všestranné využitie vozíkov Chariot a vychutnajte si s Vašimi deťmi nové slobody.
Nový Chinook  určuje nový, najvyšší štandard vo vývoji športových kočíkov. Je vybavený tým najlepším, čo sa za dvadsaťročný vývoj našich vozíkov osvedčilo.
Vozíky Chinook  sa predávajú s predným kolieskom, je nutné dokúpiť ťažné zariadenie (oje), prípadne nejaký z voliteľných doplnkov podľa vašej potreby a uváženia.

Nakoľko vzhľadom na ležiacu polohu nebolo možné umiestniť za vozík batožinový priestor, u Chinooku ho nahradzuje špeciálna kabela, ktorá sa dá dokúpiť ako príslušenstvo.

Pre informácie o dostupnosti a cenách kliknite na zelené tlačíto e-shop

Cyklovozík Tuhle Chinook 1- Orange

Polohovateľná sedačka
Všetkým doposiaľ vyrábaným cyklovozíkom bola vytýkaná práve absencia polohovateľnej sedačky. Chinook túto nevýhodu rieši, sedačka má dve polohy, operadlo sa vyklápa zo zadnnej časti vozíka, nad ním je moskytiéra cez ktorú sa v prípade potreby dá pretiahnuť nepremokavý kryt. Pod sedačkou je umiestnený výsuvný „podnožník“.

  • Brzda na zadných kolesách zabezpečí  pohodlné parkovanie.
  • Čierne sľudové okno bráni vniknutiu vetra, alebo vody dovnútra, moskytiera chráni cestovateľa pred prachom a hmyzom.
  • Skladacia slnečná clona proti oslneniu ranným a večerným slnkom.
  • Vozíky Chinook  sú odpružené nastaviteľným patentovaným listovým pružením s možnosťou nastavenia pruženia nezávisle pre obe kolesá.
  • Na špeciálnu rampu nad vozíkom je možné pripevniť detskú autosedačku (vajíčko), takže môžete ísť na vychádzku s dvoma deťmi. Tento variant nie je vhodný na bicyklovanie vzhľadom na vysoko položené ťažisko.

PRÍSLUŠENSTVO

Chinook brašna 1

Brašna súži ako batožinový priestor. Dá sa z vozíka zvesiť a prehodiť cez plece. Dodáva sa vo verzii pre jednomiestny a dvojmiestny cyklovozík.

Adaptér (HITCH) k bike setu Axle

Slúži na pripojenie k druhému bicyklu, aby ste nemuseli stále prekladať adaprér z bicykla na bicykel, ak sa pri ťahaní cyklovozíka  striedate

Držiak fľaše

Slúži na uchytenie fľaše s nápojom na madlo cyklovozíka

VYTIAHNITE DETI VON

Nájdete nás