Slide background

Chinook 2

Vezmite so sebou svoje deti kamkoľvek. Svoje deti bezpochyby milujete. S malými deťmi  môže byt ale ťažké žiť aktívne. Bez ohľadu na to, ako tvrdo chcete športovať, musia byť deti neustále v bezpečí a musí byť o ne postarané.

Svoje záľuby ale s vašimi deťmi môžete zdieľať vďaka  produktom Thule, ktoré vám pomôžu si užívať čo najaktívnejší život a pritom deti bezpečne, jednoducho a štýlovo prevážať.

Nový Chariot Chinook je prvý vozík z našej novej rady URBAN. Tento vozík je kombináciou klasického kočíka a prívesného vozíka za bicykel. Je vhodný nie len do mesta pre bežné používanie ako kočík, ale i na výlety do prírody. Novinkou je polohovateľná sedačka s výsuvným podnožníčkom umožňujúca i najmenším deťom kľudný spánok. Systém odpruženia CAS zaistí kvalitné odpruženie, plne vetracie bočnice zaistia spoľahlivé vetranie i v parnom lete. S prehľadom sa vysporiada so všetkými nástrahami, ktoré číhajú v mestských uliciach. Vozík Chinook má všetko, čo má správny kočík mať – otočné predné koleso, ktoré sa dá podľa potreby zaaretovať, polohovateľnú sedačku i praktický systém skladania, ktorý zvládnete jednou rukou. Výborne vám poslúži pri každodenných precházkach a so správnym príslušenstvom s vami udrží krok i pri behu, náročnějších výšlapoch a výletoch na bicykli  a na bežkách. Otočné predné koleso sa pri montáži setu pre prestavbu vozíka za bicykel môže prakticky zaistit do polohy pod vozíkom a pre prejazd náročnejším terénom sa dá celkom odmontovať.

Chinooky sa vyrábaju v troch farbách, modrá, oranžová, čierna,  v jednomiestnej a dvojmiestnej verzii.

• Polohovateľná sedačka, v ktorej si vaše dieťa cestou pohodlne zdriemne.
• Vozík ľahko zložíte jednou rukou.
• Priečna tyč na príslušenstvo, na ktorú sa dá upevnit dalšie příslušenstvo.
• Systém odpruženia CAS™, ktorý zaručuje výbornú stabilitu vozíka a pohodlie detí.
• Plne vetracie bočnice, ktoré ponúkajú vynikajúcu možnosť regulácie teploty vo vnútri vozíka.
• Ergonomicky riešené riadidlá, ktoré možno  nastaviť do niekoľkých polôh, pre maximálny komfort rodičov.
• Držiaky Click n’ Store™ na uloženie setu pre prestavbu priamo na vozíku.

Táto rada cyklovozíkov je navrhnutá pre rodiny, ktoré chcú naplno využívať možnosti, ktoré im ponúka život v meste a nechcú byť pritom nijak obmedzovaní pri výletoch do prírody. Cyklovozík Chinook kombinuje výhody mestských modeov Captain a športových vozíkov rady X-COUNTRY, Cougar a CX.

Nakoľko vzhľadom na ležiacu polohu nebolo možné umiestniť za vozík batožinový priestor, u Chinooku ho nahradzuje špeciálna kabela, ktorá sa dá dokúpiť ako príslušenstvo.

Pre informácie o dostupnosti a cenách kliknite na zelené tlačíto e-shop

Cyklovozík THULE Chinook dvojmiestn
    • Brzda na zadných kolesách zabezpečí  pohodlné parkovanie.
    • Čierne sľudové okno bráni vniknutiu vetra, alebo vody dovnútra, moskytiera chráni cestovateľa pred prachom a hmyzom.
    • Skladacia slnečná clona proti oslneniu ranným a večerným slnkom.
    • Vozíky Chinook  sú odpružené nastaviteľným patentovaným listovým pružením s možnosťou nastavenia pruženia nezávisle pre obe kolesá.
    • Na špeciálnu rampu nad vozíkom je možné pripevniť detskú autosedačku (vajíčko), takže môžete ísť na vychádzku s dvoma deťmi. Tento variant nie je vhodný na bicyklovanie vzhľadom na vysoko položené ťažisko.

Predné nafukovacie viacúčelové koliesko

Má 3 polohy. V prvej z nich má funkciu kočíkového kolieska. Vidlica kolieska sa môže otáčať okolo svojej osi a táto poloha je ideálna pre chôdzu po chodníku. V druhej polohe je vidlica kolieska otočená dopredu a v tejto polohe zaistená. Ideálne pre beh a prípadne korčuľovanie. Tu treba upozorniť, že Chinook nemá prevádzkovú brzdu na zadných kolesách, ako model Chariot CX, ani nie je k dispozícii brzdový set, ako v prípade modelu Chariot Cougar. Chinook má brzdu len parkovaciu. Poslednú polohu zaujme koliesko v prípadě, že k vozíku pripevníme cykloset a pripojíme za bicykel. V tom prípade pomocou dômyselného mechanizmu vidlicu kolieska sklopíme pod prednú čast vozíka, kde zostane zaistená a to i v prípade, že cyklovozík zložíme napríklad do kufra auta. Koliesko je tiež možné celkom oddeliť od vozíka napríklad pri použití lyžiarského setu. U všetkých doterajších modelov Chariot bolo nutné tretie koliesko pre Jogging, alebo set kočíkových koliesok dokúpit ako voliteľné príslušenstvo. U Chinooku je nielen v cene vozíka, ale naviac plní funkciu dvoch setov a sklopené pod vozíkom nebude prekážať pri použití za bicyklom.

Polohovateľná sedačka
Všetkým doposiaľ vyrábaným cyklovozíkom bola vytýkaná práve absencia polohovateľnej sedačky. Chinook túto nevýhodu rieši, sedačka má dve polohy, operadlo sa vyklápa zo zadnnej časti vozíka, nad ním je moskytiéra cez ktorú sa v prípade potreby dá pretiahnuť nepremokavý kryt. Pod sedačkou je umiestnený výsuvný „podnožník“.

VYTIAHNITE DETI VON

Nájdete nás