Slide background

Cougar 1

Vezmite so sebou svoje deti kamkoľvek. Svoje deti bezpochyby milujete. S malými deťmi  môže byt ale ťažké žiť aktívne. Bez ohľadu na to, ako tvrdo chcete športovať, musia byť deti neustále v bezpečí a musí byť o ne postarané.

Svoje záľuby ale s vašimi deťmi môžete zdieľať vďaka  produktom Thule, ktoré vám pomôžu si užívať čo najaktívnejší život a pritom deti bezpečne, jednoducho a štýlovo prevážať.

Chariot THULE  Cougar je najľahší odpružený cyklovozík vôbec. Váži len 9,3 kg. Oproti Chariotu CX je menej vybavený. Nemá tak luxusne čalúnené sedadlo, brzdu má len parkovaciu, ktorá je ovládaná centrálne nohou. Brzda na predné 16″ koleso sa dá dokúpiť ako príslušenstvo. Rukoväť sa dá použiť v dvoch polohách. Tento vozík je dobrou voľbou, ak nebeháte a nekorčuľujete, takže vstavaná brzda, ktorá je najväčším dôvodom cenového rozdielu je vám zbytočná.
Cyklovozíky Cougar sa dodávajú v dvoch farbách, v červenej-red a zelenej-avocádo

 

Ako firma s vedúcim postavením na trhu v Európe a Severnej Amerike je Chariot viac ako 20 rokov zárukou najvyšších nárokov na kvalitu, bezpečnosť, funkčnosť a inováciu. Objavte všestranné využitie vozíkov Chariot a vychutnajte si s Vašimi deťmi nové slobody.

Vozíky Chariot sa predávajú stavebnicovým spôsobom. Vyberiete si teda dvojkolesový základ a k tomu dokupujete rôzne sety a doplnky podľa Vášej potreby a uváženia. Od roku 2014 sa vozíky CX a COUGAR predáva spolu s bicyklovým setom. Vozíky sa vyrábajú v jednomiestnej a dvojmiestnej verzii. Jednotlivé verzie sú dostupné v dvoch farbách. Pre informácie o dostupmosti a cenách kliknite na zelené tlačítko

Aký je rozdiel medzi Chariot Cougar a Chariot CX ?

Chariot CX je luxusnejším a vybavenejším nástupcom modelu Cougar so zhodnou konštrukciou odpruženého rámu. Hlavným rozdielom je integrovaná Kotúčová brzda v zadných kolesách, ktorú oceníte hlavne pri korčuľovaní a behaní. Na túto brzdu sa môžete stopercentne spoľahnúť v akomkoľvek teréne a v akomkoľvek prostredí. Brzda je ovládaná centrálne pákou umiestnenou na rukoväti.

Rukoväť umožňuje 5 možností úchopu, je prispôsobená na jogging a korčuľovanie. Treba si uvedomiť, že obutím korčúľ vyrastiete o niekoľko centimetrov. Súčasťou rukoväti je aj “U” nástavec, ktorý využijete práve pri korčuľovaní. Kolesá CX sú kvôli zvýšeniu bezpečnosti za zníženej viditeľnosti opatrené reflexnými prúžkami 3M. Od roku 2013 má CX obuté pneumatiky SCHWALBE s nižším valivým odporom, kvalitnejšie čalúnenie sedačky, vysoké Alu ráfiky s čiernymi paprskami a červeno eloxovanými nábojmi. Od roku 2014 dominujú na vozíku nápisy THULE, nakoľko pred časom sa firma Chariot stala členom finančnej  skupiny THULE (svetoznámy výrobca autonosičov).  Bočnú dymovú fóliu je možné odzipsovať. Novinkou 2014 je aj to, že bicyklový set je u vozíkov CX a COUGAR súčasťou dodávky a nie je ho nutné dokupovať.

VYTIAHNITE DETI VON

Nájdete nás