Slide background
Cyklovozíky Croozer Dog

Dog

CROOZER DOG 2014

Keď váš ubohý pes potrebuje chvíľku kľudu…
Psi proste zbožňujú behanie. Ale niekedy je toho zkrátka už skutočne príliš. A preto je tu vozík za bicykel  Croozer Dog. V ňom sa váš pes môže viesť v pohodlí, pokiaľ je už trocha starší, alebo nebo naopak príliš mladý, alebo, pokiaľ ste na dlhšom cyklistickom výlete.

Váš pes má rád pohodlie

Váš pes bude šťastný, že má svoj Croozer Dog vždy k dispozíciu:  nech už ako vozík, zapojený k bicyklu, ľahko ovládateľnú káričku k ručnému prevozu, alebo  ako pohodlný prepravny box do auta. Vždy to bude jeho Croozer Dog. Vľké vrecká so zipsami umožňujú uloženie všetkého, čo váš verný priateľ na cestách potrebuje: vodítka, maškrty, misky, vody a voliteľné ochrany pred dažďom (príslušenstvo). A pokiaľ čas od času nemáte k dispozícii toľko miesta, môžete behom niekoľkých  sekúnd svoj vozík Croozer Dog ľahko zložiť.

Dokonca i pes rád cestuje bezpečne
Na zadnej strane vozíka Croozer Dog je otvor na zips. Ten umožňuje vášmu psovi, aby skočil dovnútra a užíval si sviežeho vetra a výhľadu predným okenným dielom. Pomocou krúžkov po stranách ho môžete bezpečne upnúť.  Sieťovina okenných dielov vozíku Croozer Dog je priedyšná a odolná proti poškriabaniu a hryzeniu. Váš pes se môže tiež pohodlne oprieť o vystužené bočné steny. Pokiaľ začne pršať, môžete k jeho ochrane využiť tiež doplnkový kryt proti dažďu (príslušenstvo). Rukoväte, ktoré sú súčasťou podlahy, vám umožňujú zaistiť  Croozer Dog v aute ako transportný box.

Vyčistiť váš vozík Croozer Dog je velice ľahké
Váš pes si bude vychutnávať príjemný pocit a bezpečie čalúnenej podlahy. Podložka má povlak, ktorý môžete vymeniť a vyčistiť. Obe bočnice vozíka je možné kompletne otvoriť, aby ste mohli opláchnuť a vyčistiť pevný a odolný podlahový diel. Voda proste odteká otvorom v podlahe. Vďaka tomu je váš vozík Croozer Dog stále príjemný a čistý.

Vlastnosti výrobku

Vnútorná  výška  48 cm
D x Š x V  84 x 69 x 76
D x Š x V (zložený,)  84 x 69 x 22
Výška držadla min./max.  90 cm
Hmotnost (pohotovostná )  10,3 kg
Maximálny náklad  40 kg
Kolesá 16″vypletané kolesá
Vstupný otvor  34 x 34 cm
Farba sand grey (piesková šedá)

Croozer dog 2014 je vhodný hlavne pre menšie plemená psov.

  • Unikátne synchronizované  kotúčové brzdy na zadných kolies zaisťujú bezpečnú jazdu pri korčuľovaní, behaní i pohodlné parkovanie.
  • Čierne sľudové okno na zips bráni vniknutiu vetra, alebo vody dovnútra, moskytiera chráni cestovateľa pred prachom a hmyzom.
  • Skladacia slnečná clona proti oslneniu ranným a večerným slnkom.
  • Úplne priedušné sieťové okienka pre zaistenie ventilácie, uzavierateľné sľudou na zips…Vozíky Chariot CX a Cougar sú odpružené nastaviteľným listovým pružením
    Vozík  Chariot  CX  je  ako najluxusnejšia verzia je od roku 2013 vybavený kotúčovou

Čo je nové na modeloch Chariot CX 2013?

– predovšetkým je to nová kotúčová brzda, ktorá zebezpečí dokonalú stabilitu pri všetkých situáciách. Oceníte ju hlavne pri behaní a korčuľovaní, ale aj pri vychádzkach do prírody. Táto brzda je použiteľná aj ako parkovacia.
– nové pre tento účel špeciálne vyvinuté dvojfarebné plášte SGHWALBE s hladkou vzorkou, ktorá zabezpečí minimálny  valivý odpor cyklovozíka a vám príjemnejší pocit z jazdy.
– nové krajšie madlo, ktorého šírka sa dá nastaviť do troch polôh, čím sa vám ešte viac prispôsobí.
– nová, jednoducho namontovateľná rampa na uchytenie doplnkov ako držiaka na nápoje, alebo detskej autosedačky.
– nová farba BLU , ktorá nahradila farbu ORANGE

Nájdete nás