Slide background

Croozer KID 1 jednomiestny neodpružený

Čo je nové u Croozerov 2014 ?
Croozery v roku 2014 zaznamenali dosť výraznú inováciu a to dlho očakávané odpruženie u modelov CROOZER 1 PLUS a CROOZER 2 PLUS. Zmenili sa taktiež farby a to tak, že neodpružené jednomiestne a dvojmiestne vozíky sú vo farbe zelenej v kombinácii so sivou  a odpružené jednomiestne a dvojmiestne vozíky sú vo farbe modrej v kombinácii s hnedou. Táto farebná kombinácia získala cenu za dizajn.

Odpruženie u cyklovozíkov CROOZER PLUS je riešené elastomérom viď video nižšie.

Croozery sú vyvíjané s ohľadom na to, aby bola dosiahnutá vysoká kvalita , bez šetrenia na bezpečnosti. Croozer má všetko, čo kvalitný produkt potrebuje, bez akýchloľvek trikov.  Vozíky Croozer sa predávajú ako trojkombinácia. V základnej výbaje je už oje za bicykel, malé kočíkové koliesko a veľké joggingové koleso. Vyrábajú sa v jednomiestnej a dvojmiestnej verzii. V roku 2013 prešla úpravou parkovacia brzda, ktorá sa ovláda jednou pákou na obe kolesá.   Prevádzková brzda na predné koleso sa dá doobjednať. V roku 2014 pribudli odpružené verzie označené PLUS.

Kvalita, design a technológia – všetko je premyslené, všetko má šmrnc.
Croozery vynikajú výborným pomerom cena / výbava. Sú technicky na vysokej úrovni, pritom majú krásny dizajn, za čo boli v roku 2014 aj ocenené. Prešli radom testov, sú spoľahlivé, praktické  a celej vašej rodine prinášajú mobilitu. Aj preto sú najpredávanejšími cyklovozíkami na svete.

Konfort
Nerovnomerný terén
Stabilita

  •  

    Nastúp a uži si.

    Vaše dieťa si Croozer zamiluje! Všetky deti sa v Croozeri cítia ako doma. Majú dokonalý výhľad z detskej izbičky na kolesách, ktorá ho chráni pred vetroma dažďom. Naviac je tu spústa miesta pre hračky, alebo niečo k zahryznutiu.

    Cyklovozíky Croozer boli vyvinuté firmou Zwei plus zwei (Nemecko) v spolupráci s firmou Chariot Carriers (Kanada), ktorá má s vývojom cyklovozíkov viac ako dvadsať ročné skúsenosti. Vývoj bol postupne zameraný na najlepšiu ergonómiu sedačky, maximálnu bezpečnosť, extrémne ľahkú prevádzku a plnú výbavu už v základnej cene. Preto majú oba modely niekoľko možností použitia ( trojkombinácia)  a tak nie je nutné  dokupovať dodatočné vybavenie. Croozer KID for 1 je jednomiestny detský prívesný vozík za bicykel, Croozer KID for 2 je dvojmiestny. Od roku 2014 sú v ponuke aj odpružené Croozery s označením PLUS. Oba modely môžete vďaka joggingovému setu a buggy kolieskam v základnej výbave využiť ako skvele vypadajúci športový kočík. Za príplatok je možné Croozery dovybaviť  lyžiarskym setom, trekkingovým setom, pláštenkou, slnečnou clonou, prípadne dokúpiť prepravný vak.
    Aktuálne ceny a dostupnosť zistíte na našom e-shope tu:

VYTIAHNITE DETI VON

Nájdete nás