Skúsenosti zákazníkov

V tejto sekcii uverejňujeme skúsenosti zákazníkov zákazníkov s používaním cyklovozíkov. Radi uverejníme aj Váš príbeh a Vaše fotky.

Vozík je záležitosť o ktorej ani netušíte pokým sa vám narodí dieťa. V roku 2008 neboli ešte zďaleka tak rozšírené ako dnes, no napriek tomu mi kolega požičal takmer nepoužitý croozer. Po prvom prevezení za bicyklom na bratislavskej hrádzi nám bolo jasné, že vozík je cesta k slobode špeciálne pre športovo založených rodičov z ktorých ani jeden neobsedí doma, či cez víkend v meste. V tom období sa blížila zima a tak som hneď začal zisťovať, ako by sa dalo s vozíkom aj bežkovať. Na prekvapenie som zistil, že je to možné aj s chariotom aj s croozerom. Ďalšie možnosti ako korčulovanie kde si z kopca pribrzdíte bubnovými brzdami, behanie, či nadstaviteľné odpruženie na jazdu v teréne len utvrdili nevyhnutnosť naplnenia tejto potreby a posunuli body pri rozhodovaní k chariotu CX. Ešte dnes si pamätám ako som si išiel pre prvý vozík priamo k pánovi Belánovi domov, lebo inde jednoducho nebol. No a druhý deň na to, asi týždeň pred Vianocami 2008 sme sa s naším malým, vtedy 4-mesačným synom preháňali po zasneženej Skalke pri Kremnici. Treba uznať, že chariot cx1 nie je najlacnejší vozík v ponuke, ale napriek tomu ma jeho prepracovanosť do posledného detailu, bezpečnosť a sladký spánok nášho syna pri dlhých výletoch veľmi rýchlo presvedčili o tom, že to bola jedna z najlepších investícií. Tento vozík výrazne predstihol naše očakávania a stal sa nevyhnutnou súčasťou naších víkendov a dovoleniek. Dvojhodinový spoločný výlet a víkend na horách sa nedá porovnať s kočíkovaním v meste. Po narodení druhého syna sme počkali len tri mesiace a dokúpili sme si dobre známy chariot cx, ale tento raz double.

Peter Pokojný, Bratislava

Náhradný diel dnes prišiel, ďakujeme Vám ešte raz, veľmi ste nám pomohli, sme veľmi spokojní a budeme váš obchod určite všetkým odporúčať!

K. Staudtová

Od rodiny Sojkovcov z Bratislavy
Na  výstave v Inchebe predminulý víkend sme od Vás kúpili cyklovozík Croozer Kid 1. Chceme Vám takto ešte raz veľmi pekne poďakovať za Vašu ústretovosť a ochotný prístup, čím ste nám pomohli v rozhodnutí kúpiť vozík. Urobili sme už aj prvé jatné kilometre (boli sme už aj na konci sveta – viď foto) a sme nadšení a veľmi spokojní.
Cyklovozík nám dáva voľnosť, nemusíme čakať, kým sa malý doma vyspí, môžeme sa vybrať von hocikedy a na dlhší čas (nie ako naši známi s cyklosedačkou:-)  ). Ľudia nás zastavujú a pýtajú sa, takže im vieme tento cyklovozík a Vašu stránku jednoznačne doporučiť.
Prajeme Vam veľa rovnako spokojných klientov.
S pozdravom rodina Sojková

____________________________________________________________________________________________________

Nathalie Serpa (zahraničie)

Naša rodina by už bez cyklovozíka Chariot Cougar nemohla žiť…Jazdí s nami všade…ľahko sa skladá a ukladá do auta a je neuveritelne ľahký. Keď si ho zapojím za bicykel, cyklovozík ani nepostrehnem. Za vozík Chariot  (Thule) vám preto ďakujem.

_____________________________________________________________________________________________________

Erin Capps (zahraničie)

Cyklovozík Chariot CX 1 sme si kúpili, keď sa nám narodilo prvé dieťa. Potom, čo sme cyklovozík používali jede a pol roka takmer denne, nebolo po narodení druhého dieťaťa pochýb o tom, že budeme potrebovať Cyklovozík Chariot CX 2. Spoľahlivý, dobre konštruovaný, pohodlný, príťažlivo vypadajúci…to všetko sú dôvody, prečo máme náš cyklovozík Chariot naozaj radi.