TRAIL GATOR – vlečná tyč za bicykel

TRAIL GATOR – vlečná tyč za bicykel. Rýchloupínací teleskopický záves na vlečenie detského bicykla Vám pomôže,  keď  Váš malý cestovateľ už používa vlastný detský bicykel. Počas výletu sa unaví chce sa viesť, ale nechce šliapať na svojom bicykli, alebo, keď chcete mať dieťa na detskom bicykli pod kontrolou napríklad na rušnej ceste. Vďaka TRAIL GATORu pripojíte detský bicykel k vášmu bicyklu behom chvíľky bez použitia náradia. Rovnako ľahko obidva bicykle opäť oddelíte. Na spojenie bicyklov slúžia rýchloupináky na vašom bicykli, ako i na bicykli dieťaťa.  TRAIL GATOR je po zložení bezpečne zložený a zaistený na vašom bicykli. TRAIL GATOR je prakticky nezničiteľný vďaka špeciálnej oceľovej zliatine. Pri vlečení detského bicykla je vhodné použiť na vašom bicykli spätné zrkadlo, ktoré zabezpečí kontrolu malého cyklistu pri jazde za vami.

FOLLOW ME

Ľahká montáž na všetky typy bicyklov, VYSOKÁ BEZPEČNOSŤ A STABILITA dieťaťa. Rýchloupínací tandemový záves na vlečenie detského bicykla vám pomôže:

 • keď sa Váš malý cestovateľ unaví (chce sa viesť, ale nechce šlapat)
 • keď chcete mať dieťa pod kontrolou (trebárs na rušnej ceste)

Vďaka tandemovému závesu FollowMe zo Švajčiarska môže byt na cestách pohromade celá rodina cyklistov – vrátane tých začínajúcich. S pomocou Follow Me pripojíte detský bicykel k Vášmu behom chvíľky bez použitia náradia. Rovnako ľahko oba bicykle opäť oddelíte, záves FollowMe je potom bezpečne zložený a zaistený na Vašom bicykli. Môžete ho taktiež behom chvíľky celkom z bicykla odmontovať.

Tandemový záves FollowMe v mnohých ohľadoch predčí všetky doposiaľ známe alternatívy vlečenia detského bicykla. Ako jediný na svete je záves Follow Me upevnený k ťažnému bicyklo v dvoch bodoch a je umiestnený najnižšie voči ťažisku. Test preukázal najnižšie silové pôsobenie na tažný bicykel, najmenšie vychýlenie zo stopy a najnižší vplyv na účinnosť bŕzd v porovnaní s teleskopickou ťažnou tyčou a závesným polovičným bicyklom. FollowMe je možné ako jediný záves detského bicykla použiť súčasne s detskou sedačkou, nosičom zavazadiel či postrannými brašnami. Vhodné pre detské bicykle s veľkosťou kolies 12-20″.
Pri vlečení detského bicykla je vhodné použiť na vašom bicykli spätné zrkadlo, ktoré zabezpečí kontrolu malého cyklistu pri jazde za vami.

Cyklopríves WEEHOO

Jedná sa o jednostopý cyklopríves vhodný aj pre väčšie deti vo veku od 2 až do 9 rokov s výškou 96 – 132 cm a váhou do 30 kg, prípadne pre deti s telesnou vadou, ktoré nemôžu samostatne bicyklovať. Je vhodný aj pre deti, ktoré odrástli z klasického detského prívesu a nie sú ešte schoné bezpečne ovládať detský bicykel a absolvovať s ním dlhšie trasy.
– samostatné detské pedále
– ochranný kryt reťaze
– ľahká konštrukcia, vysoká pevnosť a stabilita
– nastaviteľné sedadlo a úložný priestor
– bezpečnostný trojbodový pás a remienky na nohy

 • ŤAŽNÁ TYČ DOMADO

 • – tyč Variant vyrábame nastaviteľnú pomocou posuvných objímok pre bicykle 12-20″.
 • – tyč je skladacia a umožňuje tak ľahšie skladovanie, prípadne odpojenie bicykla behom výlet
  – upnutie za hlavovovú trubku a os prednej vidlice je stabilné a eliminuje nechcené naklápanie tahaného bicykla s dieťaťom do strán ako pri upnutí len za hlavovú trubku
  – deti nesedia do kopca ako pri nadvihnutí predného kolesa
 • – zapojenie i odpojenie bicykla je možné bez náradia, využitím rýchloupinákov
 • – doporučujeme vymenit osku predného kolesa za dutú
 • – cestovná rýchlosť 15-18km/h (ovplyvnená ľahkými prevodmi detského bicykla)
 • – možné prevádzkovať na ceste, poľných/lesných cestách a ľahkom teréne (detský bicykel má malú prejazdnost terénom)
 • – štandardne určené pre sedlovky 31,8 mm, k ostatným prieměrom zaistíme redukciu
 • – možné použiť za MTB i Trekovým bicyklom
 • – hmotnost tyče Variant vrátane objímky sedlovky je 3,3kg